O mně

Mé jméno je Ondra, ale přátelé mi říkají Oli. Nedávno jsem úspěšně dokončil Německý jazyk a literaturu na Univerzitě Karlově v Praze, a protože vysokoškolská léta mají i své značně světlé stránky, měl jsem to štěstí a přičichnul i k nejrůznějším typům povyražení.

Jedno z nich mě absolutně dostalo - erotické masáže. Protože miluji válečnou literaturu, vždycky mě fascinovalo, jak se vojáci potýkali s nedostatkem sexu během válečných konfliktů a jejich zkušensoti a postřehy mě inspirovaly i k mé osobní cestě. Ještě těžší než přežít strádání na bitevním poli totiž bývalo spíše navázání "normálních vztahů" při návratu do běžného života. A s tím máme často problém i dnes. Nerozumíme si, neumíme sdělit své potřeby a přání, nedůvěřujeme si. A to i v oblasti sexu.

Proč píšu o něčem takovém?

Takže proto tenhle blog. Erotické masáže se mohou stát skvělou a hlavně příjemnou cestou k poznání sebe sama. Nic po vás nežádají jen dávají. Dokáží divy s vaší sexualitou i se vztahem k ženám a jinému pohlaví všeobecně. A nebudeme si nic nalhávat - jsou také až hříšně příjemné.

Ale není všechno zlato, co se třpytí. Existují u nás i salóny (a není jich zrovna málo), kterým jde pouze o vysoký výdělek, zatímco zážitky klientů jsou jim docela ukradené. Právě v Praze jich najdeme hodně - cílí a turisty a občasné návštěvníky, tak proč by se obtěžovaly s nějakou kvalitou služeb? Rád budu vaším průvodcem v mnohdy zrádných vodách masážní erotiky. Poradím vám, jak si vybrat ten správný podnik nebo jak odhadnout masérku ještě po telefonu.

Na co se můžete těšit?

Nebudou chybět ani masážní chuťovky jako nuru nebo tantra, kterým věnuji dokonce po samostatném článku. Od teď už budete vždy vědět, co si objednáváte, a co od takového zážitku můžete čekat.

A co je mým cílem?

Poskytnout rady všem, kteří se touží vyhnout negativním zkušenostem s erotickými masážemi. Doufám, že si díky mým postřehům tyhle jedinečné zážitky zamilujete stejně hluboce jako já.