Za oponou erotických masáží – je to sex nebo něco docela jiného?

21.12.2017

"Aha, doma ti nedá, tak jdeš na masáž. Jasně." Tohle je citovaná replika jednoho z mých přátel, ale podobné slýchám pokaždé, když přijde téma erotických masáží na přetřes. Také si myslíte, že jde vlastně jen o dobře maskovaný sex? Že platím tak vysoké částky za něco, co můžu mít v každém lepším privátu? Půjdu s kůží na trh a prozradím vám, jak to je.

Co je to vlastně nevěra?

Nechci tady psát sáhodlouhé romány, takže ve zkratce. Osobně považuji za nevěru sex. Je celkem fuk, jestli jde o jednorázovku nebo dlouhodobé kamarádství s výhodami. A jakmile se do toho začnou plést city, je to už úplně na draka. Cokoliv jiného je pro mě jen potěšení, a neměl bych s tím problém ani u své partnerky. Podle mě tedy erotická masáž nevěra zkrátka není, protože k fyzickému průniku prostě nedochází.

Ale znám i takové, pro které je nevěrou už obyčejné sledování porna nebo otočení za pěknou sukní (třeba TADY). Ale jestli to máte stejně jako já, můžete si takový zážitek docela bez obav dopřát.

V lepším salónu nepořídíte sex ani za příplatek

Určitě se vám to také stane. Jdete dovnitř s pevným odhodláním, ale pohled na sexy svůdné tělo katapultuje vaše touhy někam docela jinam. Profesionální masérky vám však nedovolí udělat nic, čeho byste později mohli litovat.

Ty skutečně prudérní se urazí už po prvním slově a utečou bez náhrady. Většina se však jen pousměje a dál pokračuje ve své práci. Koneckonců, nic podobného nemají zapotřebí. Rozkoš dokáží poskytnout i bez nezbytného fyzického kontaktu. A pokud vám to bez zásunu jednoduše nepřijde ono, bleskově nabídnou Tenga Egg. Jednoduché, bezpečné a nesmlouvavé.

Erotické masáže od soukromnic udávají jiný takt

Docela jiné to může být, pokud se rozhodnete být škrt a seženete si "domácí masérku za 500." Ta už s podobným vývojem počítá a sama vám ho nabídne - samozřejmě za pořádný příplatek, takže vás taková masáž nezřídka vyjde na stejnou sumu, jako ta profesionální. A když odmítnete, je na vás naštvaná, celou erotiku nějak odbude a s vaší další návštěvou už rozhodně nepočítá. Je to smutné, ale je to tak. To už byste zažili lepší divadlo, kdybyste se o erotickou masáž pokusili doma )pěkná návod je třeba TADY, jestli o tom vážně uvažujete).

Hodina, která se ztratila

Pokud se rozhodnete něco takového zkusit, určitě si rezervujte dostatečný čas. Hodinka nebo lépe hodinka a půl jsou minimum. Zahlédl jsem i extra rychlé (obvykle tantra) erotické masáže, které slibují rozptýlení za půl hodiny během obědové pauzy.

To se prostě nedá stihnout plnohodnotně, věřte mi. Takže buď odejdete docela neuspokojení nebo absolvujete poměrně rychlou ruční práci. Taková Anča Dlaňovka s 1 000% příplatkem. Dobře vám radím: napoprvé nikam nespěchejte. Nic si neplánujte a neorganizujte. Tělo vás sice může poslouchat, ale s hlavou to už bude horší. Jedna moje kamarádka dokonce po absolvovaná tantra masáži odkráčela domů s korzetem nasazeným vzhůru nohama.

Mě se zase stalo, že mě jedna masérka znalá tlakových bodů v oblasti stehen, uvedla do jakéhosi mikrospánku, z něhož si moc nepamatuji. Domů jsem odcházel jako omámený a k běžnému žití to bylo teprve druhý den ráno. Neumím i představit, že bych potom ještě musel třeba do práce. Více zajímavého se dočtete TU.

Nikdy neplaťte za to, co by mělo být standardem

A ještě jedna dobrá rada na závěr. Vždy si hlídejte, co všechno vaše cena za masáž obsahuje. Nikdy byste neměli připlácet za takové samozřejmosti, jako je:

  • Nahá masérka (800 Kč za svléknutí kalhotek v jednom salónu hravě překonalo cenu samotné masáže).
  • Čistý ručník (tahat s sebou svůj nebývá moc komfortní).
  • Garantované vyvrcholení - i to jsem zažil. Když jako nezaplatím, tak to odbudete? No pěkně děkuju.

Honit se jen za nízkou cenou se jednoduše nevyplatí. Za různé příplatky často vydáte více, než kdybyste si zaplatili skutečně kvalitní erotickou masáž v některém solidním podniku. Za to vám pár hypoteticky ušetřených korun nestojí, na to klidně můžete vzít jed!