Erotická masáž jako pestré menu – jak se zorientovat v nabídce?

21.12.2017

Možná se svou prvním návštěvou v erotickém salónu zatím jen koketujete, možná jste už zkušeným matadorem, kterého stejně trochu odrazují nepřehledné ceníky. Ať tak nebo tak, rád vám ukážu jídelní lístek erotických masáží v celé jeho kráse. Takže, co si objednáte příště?


Relax se vším všudy

Užíváte si v teplé lázni, na kůži vás hladí bublinky, popíjíte lahodný drink. Pak se ve stínu objeví svůdná ženská silueta, odhodí ručník a vstoupí za vámi do vířivky. Je úplně nahá, stejně jako vy. Přitulí se, uvolní vaše ztuhlá ramena, a nakonec se stane vaším doprovodem do privátního pokojíku, v němž se odehraje samotná erotická masáž.

Líbí se vám to? Tak přesně takové to bude, když si k erotické masáži objednáte i vířivku. Další variantou je sauna, ale té jsem osobně moc na chuť nepřišel, i když bývá levnější. Ale každému podle jeho gusta.

Masáž nohama jako z orientu

Užíváte si jedinečného laskání a hlazení na širokém lůžku. Najednou se sexy masérka opře o jeho kraj a zkušenými pohyby prstů začne prohmatávat penis a varlata. Žmoulá je, napíná, svádí. A vám se otevírá krásný výhled do hlubin jejího klína.

Tak tomu se říká footjob nebo hezky česky masáž nohama. Ne všude ji nabízejí, ale když už, stojí to za to. Často jde o Thajky nebo jiné Asiatky, ale skvěle to zvládnou i naše krasavice. Záleží jen na vás, co si vyberete. Mimochodem, jestli vás rajcují právě orientální krásky z východu, možná rádi trochu nahlédnete za oponu thajských masáží TADY.

Masáž prostaty aneb na vrcholu blaha

Považujete začátek masáže, při kterém ležíte na břiše, za trochu nudný? Tak to skončí ve chvíli, kdy si šikovné prstíky profesionálky začnou razit cestu tam, kde byste to nečekali. Zjistíte, jak překvapivě citlivá vaše kakaová dírka je, a když se uvnitř proženou splašení motýli alias rychlé třepotání doprovázené chvěním, dost možná zažijete svůj nejsilnější orgasmus v životě. Bude to nečekané a nádherné.

Jediná nevýhoda je, že jen málokomu se to povede napoprvé. Obvykle je třeba 4-5 pokusů, ale pokud rádi experimentujete a necháváte se překvapovat, jde o techniku přesně pro vás.

Výhoda navíc: osobně jsem vypozoroval, že orgasmus přes prostatu funguje trochu jinak, takže není problém za pár minut dosáhnout i toho klasického. Je to skoro jednodušší, než v pornofilmu.

Tenga Egg - když chcete fyzický kontakt

Výstřiky jen tak do prostoru nejsou pro každého. A proto jsou tu Tenga Egg. Tahle malá šikovná silikonová vajíčka jsou uvnitř tvarovaná přesně jako ženská pochva. Když zavřete oči, rozdíl nepoznáte. Rychle se zahřejí na příjemnou teplotu, výstupky dráždí penis až k nesnesení...

Cítím, že to už přijde! Nemusím naznačovat, moje zkušená masérky ví. Nasazení "vajíčka" je dílem okamžiku. Klekne si nade mně, abych si skutečně připadal, jako když na mě nasedá žena. Ještě pár tahů, a pak už se neodvratně propadám do příjemných orgastických hlubin. Geniální.

Nuru masáž aneb tělo na tělo

Exotické názvy dokáží někdy odradit, ale před nuru se rozhodně ostýchat nemusíte. V jednom okamžiku zkrátka vaše krásná společnice přestane spoléhat pouze na své něžné prsty a uspokojí vaše touhy doslova celým tělem. Kontaktní masáž tělo na tělo je maximálně podpořena právě dokonale hladkým a kluzkým nuru gelem, umožňujícím skutečně kvalitní prokluz tam a zpět. Klidně od hrudníku až po špičky u nohou. Masáž ňadry, zadečkem, to vše je dostupné.

Průzračný gel se navíc snadno smývá a nedráždí pokožku jako některé oleje. Naopak, substance z mořských řas kůži krásně vyživí a zvláční. Já vím, proto se přece na erotickou masáž nechodí. Ale jako bonus je to příjemné.

Kolik masérek budete chtít?

Můj rekord jsou tři: zatímco jedna předvedla před mýma očima perfektní striptýz, druhé dvě se mi věnovaly už od samého začátku. Skutečně ani kousek mého těla si nemohl stěžovat na nedostatek zájmu. V 90 minutách vymezených pro tenhle jedinečný zážitek mě přivedly k orgasmu třikrát, a to jsem jim už při tom druhém naznačoval, že z toho asi nic nebude.

Je pravda, že tahle rozkoš něco stojí, ale jako odměna třeba za úspěch v práci je nepřekonatelná. Pokud hledáte skutečnou výzvu, bude to právě tato. A kdo ví, třeba pak Praha díky vám trumfne dosavadního držitele hlavního města orgasmu. Více pikantních podrobností ZDE.