Dárek od nadržené kosmetičky - Erotická Nuru masáž Praha

21.12.2017

Věnovat se stále jen klasickým erotickým masážím by byla po čase asi pěkná nuda, ale Nuru masáž Praha vám dovolí zabrousit do trochu exotičtějších vod dalekého Japonska. Je to jako svěřit své tělo zkušené a svůdné gejše, která neváhá pro maximální potěšení vynaložit skutečně veškerý svůj um.

Jde vlastně o prastarý japonský rituál určený jen pro muže, k jehož vzniku přispěla náhoda.

A pak se to stalo...

Průzračná substance se převalovala v misce, den se líně táhnul až do té doby, než všechno změnila malá kapka vody. Nuru gel úplně vyměnil konzistenci. Byl kluzký a příjemný. Přímo se nabízelo jeho použití jako lubrikantu a možná i něčeho víc. A naše dáma si jeho tajemství rozhodně nenechala pro sebe.

Sametově hladký nuru gel z mořských řas se původně používal pro účinné a hloubkové ošetření pokožky, jež byla poté hebká, výživná a příjemná na dotek. Vím, zní to jako z reklamního letáku, ale aspoň nebudete po odchodu z masáže překvapení.

Lepší než olejová masáž

Osobně bych nahřátý nuru gel přirovnal nejspíš k silikonu nebo modernímu suchému oleji. Narozdíl od nich se však lehce smývá (stačí obyčejná voda), nelepí, nevoní a nezanechává skvrny. Dlouho se také udrží na pokožce. Zatímco během olejové masáže je čas od času nutné "doplnit materiál", nuru gel si vystačí jen s jedním nanesením.

Sprcha jako dráždivý úvod

Jak už jsem řekl, je to rituál. A každý správný rituál má svá pravidla. Erotická nuru masáž proto vždy začíná sprchou. Báječně se uvolníte a hlavně namočíte. Nuru gel tak může svou roli plnit hned od počátku. Do sprchy si každopádně vezměte hned i svoji masérku, vůbec se nemusíte ostýchat. Postará se o to, aby bylo vlhko přesně tam, kde má být. Naopak vířivku nebo saunu z osobní zkušenosti nedoporučuji. Kůže je pak přecitlivělá až moc, vjemů je příliš, je to takové přesycené.

Když se na mě položí...

Úvodní uvolňující masáž bývá krátká. Jejího pokračování se dočkáte v podobě pečlivého nanášení vazkého nuru gelu, který bývá předem předehřátý v malé misce nad svíčkou. Je to koncert prstů doplněný napjatým očekáváním, kdy už "TO" konečně přijde.

A pak ucítíte dotek pevných ňader, vzrušením vztyčených tvrdých bradavek a rozpálené pokožky vaší masérky. Můžete se těšit z prostého klouzání dopředu a dozadu, ale také postupy a triky, které jinde neuvidíte. Já třeba přímo zbožňuju krouživou masáž zadečkem. Rád si sáhnu a vůbec to nevadí.

Zažil jsem i perfektní obraty přímo na penisu, kdy jsem uvažoval, jestli v nestřeženém okamžiku už už neproniknu dovnitř, a samozřejmě jedinečnou masáž ňadry, spojenou s klouzavým pohybem od hrudníku až po prsty u nohou. Odteď už budete vědět, jak se cítili zákazníci skutečně šikovné gejši (více TADY).

Vyvrcholení jen tak mimochodem

Skutečně dobrá masérka (se slušnou fyzičkou) se po vás jednoduše klouže tak dlouho, dokud nedosáhnete orgasmu. Mění techniky, občas někde pohladí, pošimrá, ale přímé akci se snaží maximálně vyhýbat. O tom totiž nuru masáž není.

Sperma často potřísnilo nás oba naprosto nečekaně. Nikdo z toho ale vědu nedělal. Ke slovu prostě přišel ručník, a pak následovalo ještě příjemné mazlení a tulení. Sladkou tečku pak obstarala společná sprcha.

Potěšení, které můžete prožít kdykoliv

Narozdíl od nejrůznějších gelů a olejů, jež se při erotické masáži běžně používají pro navození atmosféry, je ten nuru zcela bez barvy a zápachu. Jednoduše se smyje, takže se můžete obléknout a opět vyrazit vstříc pracovním nebo rodinným povinnostem. Nikdo nic nepozná, trochu zvláštně může působit snad jen hebkost a jemnost vaší pokožky, ale to lze vždycky svést na hydratační sprchový gel. Za mě je to absolutní jednička mezi erotickými masážemi. Jednoznačně.

P.S.: Chcete další důvod, proč nuru masáž vyzkoušet? Tak si vzpomeňte, že pravidelný sex je pro zdraví nás mužů docela nezbytný. Psali to TADY, takže to docela určitě bude pravda :)